Арсенал
Арсенал
Запорожье
Показать телефон
Рекомендовать
34
Года на рынке
14
Лет на сайте
3
Риелторов
149
Объявлений
23 056
Рекламная
активность

О компании

АН «Арсенал» — 34 роки професійної експертизи та чесності

Група компаній «Арсенал»: працюємо на ринку нерухомості з 1991 року.

Ми будуємо роботу не на продажах, а на результатах. За понад три десятиліття ми пройшли всі цикли ринку, тому пропонуємо клієнтам не просто послуги посередника, а глибоку експертизу та системний захист їхніх інтересів.

Наш підхід: Нерухомість без ілюзій

Ми працюємо за принципом «лікаря»: спочатку ретельна діагностика об’єкта, потім — ефективне рішення. Наша мета — не просто укласти угоду, а забезпечити чистоту, швидкість та вигоду для кожної сторони.

- Радикальна прозорість: Ви отримуєте повну інформацію про стан ринку та реальні перспективи вашого об’єкта. Ми говоримо правду, навіть якщо вона незручна.

- Системність та швидкість: Використання сучасних технологій, власної бази знань та CRM-систем дозволяє нам закривати угоди швидше та ефективніше за ринкові показники.

- Пряма комунікація: Ми цінуємо ваш час. Наші процеси чіткі, а комунікація — конкретна та змістовна.

Спеціалізація агентства:

1. Комерційна нерухомість:

- Брокеридж (оренда та продаж офісів, складів, торгових площ).
- Консалтинг, оцінка потенціалу об’єктів та управління активами.
- Редевелопмент — надання застарілим об’єктам нової цінності та дохідності.

2. Житлова нерухомість:

- Експертний супровід купівлі та продажу вторинного ринку та новобудов.
- Повний юридичний контроль та перевірка безпеки угод.
- Підбір нерухомості як для власного життя, так і під інвестиційні проєкти.

Чому обирають АН «Арсенал»?

Ми — компанія з фундаментальними цінностями. Ми не просто знаємо ринок Запоріжжя та України — ми брали участь у його створенні. Нам довіряють складні кейси, де потрібні досвід, зв'язки та бездоганна репутація.

Ваш об’єкт — це ваш капітал. Ми знаємо, як ним управляти. Зверніться до нас для першої консультації та аудиту вашої нерухомості.

Портфолио реализованных объектов (46)

  • продано
    Арсенал
    15 500 $
    470 $/м²

    Казака Бабуры ул. (Жукова), 20

    БЕЗ КОМИССИИ Автодром
    1 комната
    33 / 17 / 7 м²
    этаж 7 из 9
    9 мес. назад
    Продається однокімнатна квартира НЕ МАЛОСІМЕЙКА в Хортицькому районі (Бабурка), вул.. Козака Бабури (Жукова). Будинок ОСББ. Поряд уся інфраструктура: транспорт, магазини, аптеки, дозвілля, лікарня. Квартира розташована на 7-му поверсі. Тамбур на 2-і квартири. 33 кв.метра загальна площа. Санвузол окремий. Капітальний ремонт. Пластикові вікна, поміняні труби (каналізація пластикова - покрашена) ,нові батареї, 2 кондиціонери (на кухні і в кімнаті), залишається вся техніка та меблі . Повністю укомплектована. Квартиру можна розглядати як дохідну нерухомість, останні п’ять років в квартирі проживають орендарі (молода пара), сплачують щомісяця орендну плату + усі комунальні.
  • продано
    Арсенал
    16 500 $
    317 $/м²

    Нахимова Адмирала ул., 6

    БЕЗ КОМИССИИ
    2 комнаты
    52 / 38 / 8 м²
    этаж 3 из 9
    9 мес. назад
    Пропонуємо до продажу затишну, двокімнатну квартиру, розташовану на 3 поверсі дев'ятиповерхового будинку. Вознесенівський район, вулиця Адмірала Нахімова. У квартирі виконаний свіжий ремонт. Залишаються всі вбудовані меблі. Квартира підійде для здачі в оренду. Не зволікайте, телефонуйте, домовимось про огляд.
  • продано
    Арсенал
    24 500 $
    480 $/м²

    Парамонова ул., 8

    БЕЗ КОМИССИИ Космос
    2 комнаты
    51 / 27 / 7 м²
    этаж 3 из 14
    9 мес. назад
    Пропонуємо до продажу двокімнатну квартиру в Комунарівському районі, по вулиці Парамонова. Чудове місце розташування - спокійний район, з якого, з легкістю, можна дістатися до будь-якої частини нашого міста. Загальна площа квартири – 51 кв. м. Зручне планування, що задовольнить кожного. В кроковій доступності від будинку знаходяться школа, дитячі садочки, магазини, аптеки та зупинки суспільного транспорту. Тихий спальний район, розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв’язка та світла квартира – розкішне рішення для тих хто шукає практичне місце для життя.
  • продано
    Арсенал
    25 500 $
    480 $/м²

    Товарищеская ул., 66-А

    БЕЗ КОМИССИИ Бородинский м-р
    2 комнаты
    53 / 30 / 10 м²
    этаж 6 из 10
    9 мес. назад
    Продається велика двокімнатна квартира на вул.. Товариська, Бородинський мкрн. Будинок ОСББ, гарна прибудинкова територія. Квартира розташована на 6-му поверсі, 10-ти поверхового будинку. В квартирі виконано капітальний ремонт, укомплектована усіма необхідними меблями і технікою. Гарне планування, велика кухня, лоджія. На поверсі є зачиняющийся на ключ балкон для двох квартир.

Центральный офис

Запорожье, Леонида Жаботинского 53,  Вознесеновский р-н
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.